Cisco Konzultácie

 

individualne skolenia

Ing. Marián Knězek pracuje ako vedúci odboru IT. Vo výskume sa venoval smerovaní na tretej vrstve RM OSI. Podieľal sa na budovaní rozsiahlych sietí, ktoré boli nasadené pre Slovenské Telekomunikácie. Pracoval na návrhu diferenciácií jadra siete pre IMS siete tak, aby bolo možné rozlišovať zlatých, strieborných, bronzových a ostatných zákazníkov používania mobilných internetových sietí.

Spravuje farmu webových serverov prepojenú redundantným spôsobom, ktoré sú dôkladne chránené proti výpadku siete. „Keby do mojej serverovej farme vošiel buldozér, a vytrhal polovicu sieťových serverov, sieťových prvkov a káblov, tak stále bude sieť nerušene fungovať ďalej. Zákazník nič nespozná. Redundancia siete z efektom rýchlej konvergencie siete je moja obľúbená téma.“ Redundancii v TCP/IP sieťach sa venoval aj vo výskume, výsledky sú publikované v zahraničí.

V oblasti sieťových technológií Vám rád poskytne konzultácie. Informujte sa telefonicky alebo mailom.
Sieťové technológie sa neustále vyvíjajú. Nemáte čas sa v nich orientovať? Využite tieto konzultácie!

Kontaktujte ma prostredníctvom telefónu alebo mailu!

Sedemdňová online výzva
konfigurácie Cisco Routrov

Online Kurz Cisco routrov

Router vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco routrov za sedem dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za týždeň viete nastavovať napr. dynamické smerovanie alebo NAT.

Päťdňová online výzva
konfigurácie Cisco Switchov

Online Kurz Cisco switchov

Switch vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco switchov za päť dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za päť dní viete nastavovať napr. VLANy, VTP alebo IEEE 802.1X na switchoch.