Elektronická knižka o smerovačoch Cisco

Knižka Praktické príklady konfigurovania v Cisco® CLI, kde nájdete sumarizované informácie základov práce z Cisco CLI je prakticky orientovaná - obsahuje konkrétne príkazy ako riešenia konkrétnych sieťových problémov ohľadom konfigurácie Cisco routrov v Cisco CLI.

Teraz v balíku úvodným e-kurzom a s konzultáciou za super cenu.

Chcete ju vidieť? Nazrite do nej. Elektronická kniha formátu A5 má 54 strán, venuje sa témam konfigurácie smerovačov Cisco. Stačí, keď pošlete na náš mail požiavadku, že knižku chcete vidieť a pošleme vám niekoľko strán ako ukážku.

Knižka vám ponúka zosumarizované prehľadné informácie, ako na smerovači nakonfigurovať statické cesty, smerovancie protokoly, alebo preklad adries NAT/PAT, firewally a DHCP server. Je to odporúčaná literatúra ku kurzu NA0 a NA3.

Ako si môžete objednať knižku? Do predmetu správy uveďte "Žiadosť o knižku Cisco", vaše meno a priezvisko. Následne Vás budeme kontaktovať a knižku Vám pošleme. Cena knižky je 49,- eur bez DPH.

Stručná osnova:

Recenzie tejto knihy:

„Skvelá literatúra. Ďakujem za jeden z najlepších prehľadov konfigurácie Cisco v slovenčine.“
Marek M., sieťový inžinier

„Je to najlepší prehľad ako pracovať v CLI aký som vôbec čítal. Je to TOP v českej a slovenskej literatúre o tejto problematike. Chcel by som vyjadriť svoju hlbokú vďaku autorovi za prvotriedne odvedenú prácu.“
Pavol H., sieťový inžinier

„Vynikajúce na rýchle zaškolenie nového personálu. Vďaka!“
Roman S., IT manažér

„Autor knihy má outstanding prístup. Ďakujem, že spísal svoje vysoké odborné vedomosti pretavil do ľahko čitateľnej publikácie.“
Peter H., sieťový expert

„Vynikajúci úvod do Cisco CLI. Veľmi jednoducho sú vysvetlené zložité princípy.“
Roman S., administrátor siete

„Túto knihu považujem za úplne nevyhnutnú na zvládnutie práce v Cisco CLI.“
Karol T., študent Cisco CCNA