NA1 je najlepšie IT školenie za posledných 10 rokov, tvrdí manažér zo Slovak Telekomu

 

Prenájom Cisco LABu

Školenie NA1 dopadlo opätovne veľkým úspechom. Za päť školiacich dní si účastníci odniesli hodnotné informácie a sieťarske know-how, ktoré pretavujú do praxe. Všetci zúčastnení niečo o sieťach vedeli, ale takýto plnohodnotný komplexný prehľad nečakali. Každý z nich vypísal desiatky strán poznámok a s nadšením vykonal všetky cvičenia. Všetci zúčastnení ocenili lektorove bohaté poznatky z praxe.

„Som manažér košického datacentra pevnej aj mobilnej siete. Pred týmto školením som nerozumel sieť arine. Školenie mi otvorilo oči. Získal som všeobecný prehľad a nečakal som, že preberieme aj toľko zaujímavostí a podrobností. Presne to som potreboval. Raz sa mi stalo, že som zažil podobné školenie. Bolo to pred vyše 10-timi rokmi. Behom tejto dlhej doby som absolvoval desiatky iných školení, ale boli také nemastné-neslané...“, tvrdí manažér datacentra – účastník so Slovak Telekomu.

Marián Knězek reaguje: „Pamätám si, ako som pracoval na jednom projekte, kde bol zadávateľ Slovak Telekom a boli to pekné časy. Napriek tomu, že skolím už vyše 10 rokov som rád za každý jeden pozitívny feedback. Dokazuje to, že sa viem slušne a z úspechom uživiť aj IT konzultáciami a školeniami na mojom rodnom Slovensku a nemusím utekať do zahraničia ako moji mladí kamaráti.“

Viac o kurze NA1 - Základy administrácie sietí a smerovanie v TCP/IP sieťach.

Sedemdňová online výzva
konfigurácie Cisco Routrov

Online Kurz Cisco routrov

Router vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco routrov za sedem dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za týždeň viete nastavovať napr. dynamické smerovanie alebo NAT.

Päťdňová online výzva
konfigurácie Cisco Switchov

Online Kurz Cisco switchov

Switch vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco switchov za päť dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za päť dní viete nastavovať napr. VLANy, VTP alebo IEEE 802.1X na switchoch.