Koľko stojí konfigurovateľný Cisco router? Koľko stojí konfigurovateľný Cisco router? Viete ho mať aj za TAKÚTO cenu!

Na ceste rozširovania a modernizácie vašej sa dostanete do bodu, kedy budete zvažovať kúpu profesionálnych zariadení – smerovačov / routrov, ktoré musia niečo vydržať. Určite je dobrý nápad uvažovať o zariadeniach od svetovej jedničky v oblasti počítačových sietí.

Koľko stojí konfigurovateľný Cisco router

Pokiaľ by ste sa rozhodli, že do svojej siete pridáte prvotriedne sietiarske náčinie v podobe manažovateľného routra od renomovaného výrobcu - jedničky na trhu – firmy Cisco, tak vás cena prekvapí.

Získate sa sieťový router do vašej siete LAN, ktorý bude zvládne:

Je priam až neuveriteľné že na rozšírenie siete LAN dokážete zohnať zariadenie, ktoré spĺňa všetky spomínané vlastnosti, čím vám pomôže rozšíriť vašu sieť o profesionálne riešenia od renomovaného výrobcu, ktorý je svetová jednička v oblasti networkingu.

Najlepšia cesta je použiť nový Cisco router z rady ISR 4000 napr. Cisco ISR (Integrated Services Router) 4331. Tento gigabitový router vie mať až 24 ethernetových RJ-45 konektorov na LAN portoch s PoE o výkone až 530W. Takýto router s licenciami stojí tisícky eur. Jedná sa však o dobrú investíciu, ktorá podporí stabilitu a škálovateľnosť vašej siete.

Je tu celkom zaujímavá alternatívna zobrať používaný kus. Takýto konfigurovateľný 100Mbitový Cisco router viete mať od 230 eur. Zariadenie je stavané nato, aby fungovalo roky v racku bez nutnosti ďalšieho zásahu po úvodnej konfigurácií zariadenia.

Sedemdňová online výzva
konfigurácie Cisco Routrov

Online Kurz Cisco routrov

Router vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco routrov za sedem dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za týždeň viete nastavovať napr. dynamické smerovanie alebo NAT.

Päťdňová online výzva
konfigurácie Cisco Switchov

Online Kurz Cisco switchov

Switch vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco switchov za päť dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za päť dní viete nastavovať napr. VLANy, VTP alebo IEEE 802.1X na switchoch.