Koľko stojí manažovateľný 48 portový Cisco switch? Viete ho mať aj za TAKÚTO cenu!

Na ceste rozširovania a modernizácie vašej sa dostanete do bodu, kedy budete zvažovať kúpu profesionálnych zariadení – výkonných multilayer switchov, ktoré musia niečo vydržať. Určite je dobrý nápad uvažovať o zariadeniach od svetovej jedničky v oblasti počítačových sietí.

Koľko stojí manažovateľný 48 portový Cisco switch

Pokiaľ by ste sa rozhodli, že do svojej siete pridáte prvotriedne sietiarske náčinie v podobe 48 portového manažovateľného switcha od renomovaného výrobcu - jedničky na trhu – firmy Cisco, tak vás cena prekvapí.

Získate tak 48 portový manažovateľný Cisco switch, ktorý zvládne:

Najlepšia cesta je použiť nový switch Cisco Catalyst série 9000, napr. switch hodný pripojenia do stacku Cisco Catalyst 9300X s celkovou kapacitou switchovania až 1Tbps, ktorý je zapojiteľný do Cisco DNA Centra a podporuje aj riešenia založené na SD-WAN. Tento switch s licenciami stojí tisícky eur. Jedná sa však o dobrú investíciu, ktorá podporí stabilitu a škálovateľnosť vašej siete.

Pre zaujímavosť, switche Cisco Catalyst rady 9400 majú celkovú switchovaciu kapacitu až 9TB a switche rady Catalyst 9600 až vyše 25Tb.

Je tu celkom zaujímavá alternatívna zobrať používaný kus. Takýto konfigurovateľný Cisco multi-layer switch viete mať od 230 eur. Zariadenie je stavané nato, aby fungovalo roky v racku bez nutnosti ďalšieho zásahu po úvodnej konfigurácií zariadenia.

Je priam až neuveriteľné že na rozšírenie siete LAN dokážete zohnať zariadenie, ktoré spĺňa všetky spomínané vlastnosti, čím vám pomôže rozšíriť vašu sieť o profesionálne riešenia od renomovaného výrobcu, ktorý je svetová jednička v oblasti networkingu.

Sedemdňová online výzva
konfigurácie Cisco Routrov

Online Kurz Cisco routrov

Router vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco routrov za sedem dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za týždeň viete nastavovať napr. dynamické smerovanie alebo NAT.

Päťdňová online výzva
konfigurácie Cisco Switchov

Online Kurz Cisco switchov

Switch vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco switchov za päť dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za päť dní viete nastavovať napr. VLANy, VTP alebo IEEE 802.1X na switchoch.