Relaxačné team-buildingové školenia

 

Cisco Kurzy v prírode

V prírode sa človek uvoľní, potom sa poskytované vedomosti prijímajú hneď o čosi ľahšie. Preto Vám ponúkame jedinečnú možnosť, ako sa učiť všetky uvedené kurzy kategórie NA a kurzy kategórie NP priamo v relaxačnom prostredí krásnej Slovenskej prírody.

Ponúkame Vám školenia o sieťach a informačných technológiách Cisco vo Vysokých a Nízkych Tatrách, ako aj v Slovenskom raji. V tomto prostredí máte možnosť zažiť team-buildingové akcie spolu so školením.

Počas celého relaxačného kurzu je Vám k dispozícií môj mobilný Cisco Lab – prinesiem zo sebou na školenie vlastné Cisco smerovače (smerovače rady 2611XM, 1721) a prepínače (prepínače rady Catalyst 3550, Catalyst 3500, Catalyst 2900XL, Catalyst 1900XL), bezdrôtové prístupové body (AP 1200, 1400) a firewally (PIX/ASA) a samozrejme nejaké to klbko káblov :-).

V prípade záujmu uskutočnenia letného alebo zimného relaxačného školenia nás kontaktujte. Pre viac informácií o cenách takýchto školení sa informujte buď telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

 

Kontaktujte ma prostredníctvom telefónu alebo mailu!

Sedemdňová online výzva
konfigurácie Cisco Routrov

Online Kurz Cisco routrov

Router vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco routrov za sedem dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za týždeň viete nastavovať napr. dynamické smerovanie alebo NAT.

Päťdňová online výzva
konfigurácie Cisco Switchov

Online Kurz Cisco switchov

Switch vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco switchov za päť dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za päť dní viete nastavovať napr. VLANy, VTP alebo IEEE 802.1X na switchoch.