Ing. Marián Knězek - opätovne najlepší školiteľ IT kurzov v SR!

 

Kurzy zariadení Cisco

S potešením Vám oznamujeme, že Marián Knězek opätovne získal symbolické ocenenie, Rulandské Biele, za najlepšie hodnoteného lektora IT kurzov na Slovensku.


Lektorov hodnotila najväčšia a najlepšia školiaca firma IT kurzov na Slovensku. Lektori boli hodnotení na spätnej väzby školených účastníkov a počte uskutočnených školiacich dní, ako aj počet osôb na kurze. Získať toto ocenenie nie je jednoduché pre žiadneho školiteľa. S veľkou radosťou Vám oznamujeme, že Ing. Marián Knězek bol opätovne prvý. Chcete uspieť? Učte sa od najlepších!

Čo na to Ing. Marián Knězek? „Získať toto ocenenie nebolo skutočne jednoduché. Je príjemné, že môžem byť najlepší lektor IT kurzov na Slovensku. Predsa len väčší dôraz prikladám pocitu z dobre vykonanej práce pravidelne oceňovaného ľuďmi. Tento pocit ma poháňa stále v pred. Pre mňa je neustála výzva pripravovať a vylepšovať svoje školenia. Ocenenie od jednotlivých účastníkov alebo od firiem je motor, ktorý ma poháňa v pred. Neraz moje školenie končí vypracovaním ďalších odborných projektov pre školenú firmu. Milujem prácu s ľuďmi. Školenie každého jedného účastníka bola pre mňa radosť, ktorú si hocikedy veľmi rád zopakujem.“

Sedemdňová online výzva
konfigurácie Cisco Routrov

Online Kurz Cisco routrov

Router vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco routrov za sedem dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za týždeň viete nastavovať napr. dynamické smerovanie alebo NAT.

Päťdňová online výzva
konfigurácie Cisco Switchov

Online Kurz Cisco switchov

Switch vás vyzýva: Zvládnete základy konfigurácie Cisco switchov za päť dní bez predchádzajúcich znalostí? Začať môžete ihneď. Všetko je 100% v slovenčine. Za päť dní viete nastavovať napr. VLANy, VTP alebo IEEE 802.1X na switchoch.